ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізький губернатор перейнявся захистом виробників пива від терористів

Керівники кількох підприємств, зокрема «Карлсберг» та «Квас-Беверіджис» звітували очільнику облдержадміністрації про готовність до захисту від терористів
Depo.
18 серпня 2015 20:18
ФОТО: depo.ua

Керівників небезпечних підприємств запросили на засідання обласного оперативного штабу для координації роботи щодо забезпечення безпеки громадян, захисту об'єктів інфраструктури та своєчасного реагування на можливі надзвичайні ситуації, яке провів очільник області Григорій Самардак. Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомили у прес-службі Запорізькій облдержадміністрації.

Про готовність до захисту від диверсантів і терористів звітували ТОВ «Запорізькій титано-магнієвий комбінат», ТДВ Пологівській хімічний завод «Коагулянт», ВАТ «Запорізькій завод надпотужних трансформаторів», ПАТ «Карлсберг України», ТОВ «Айс-Запоріжжя» та ТОВ «Квас-Беверіджис». Останні три виробляють пиво, морозиво та квас. 

Керівники підприємств запевнили, що ними вжито заходів щодо захисту об'єктів інфраструктури та працівників від загрози скоєння диверсійних та терористичних актів, а також своєчасного реагування на можливі надзвичайні ситуації. 

Нагадаємо, останніми днями обстановка в зоні АТО значно погіршилася, як повідомляв портал depo.ua, провокацій з боку терористів очікують на День Незалежності.

Дізнайтеся більше про події в Запоріжжі і області з Depo.Запоріжжя