ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізький губернатор незадоволений кількістю людей, які отримують субсидії

За даними обласного управління соцзахисту на сьогодні субсидію отримують 83 тисяч мешканців області
Depo.
6 липня 2015 17:04
ФОТО: depo.ua

У той час, як згідно з "ЦУ" з Києва, повинні отримувати 320 тисяч на загальну суму 574 млн. грн.
Про це йшлося сьогодні під час онлайн трансляції розширеної наради, яку провів губернатор області Григорій Самардак, повідомляє кореспондент порталу Запоріжжя.depo.ua.

Так? за словами керівника управління соцзахисту Вадима Міщана, 33 тисячі осіб отримують допомогу від держави, яку оформляли за старими правилами і 51 тисяча осіб-за новими. Губернатор Запорізької області Григорій Самардак поцікавився, чому так мало.

"Багато не бачать необхідності оформляти субсидію зараз: ціни ще не змінилися, опалення немає", -сказав начальник управління.

У той же час чиновник зазначив, що скоро кількість людей, які будуть отримувати допомогу від держави, значно збільшиться.

"З 1 липня всі пільговики будуть зобов'язані раз на рік декларувати доходи. По нашими підрахунками з 210 тисяч пільговиків 136 тисячі втратять право отримувати пільги. Цих людей ми переведемо на субсидії", - сказав Міщан.

У той же час губернатор відзначив, що необхідно посилити інформаційну компанію з реформування, щоб люди більше дізналися про можливість отримувати субсидії.

Багато цікавої інформації Ви зможете знайти на Запоріжжя.depo.ua