Запорізький дзюдоїст відправився на чемпіонат світу (ФОТО)

Чемпіонат світу з дзюдо серед спортсменів до 21 року стартує у Загребі. Україну в Хорватії представлятимуть вісім спортсменів, у тому числі запоріжець Віталій Шепель.

Запорізький дзюдоїст відправився на чемп…

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

Участь у змаганнях беруть понад 600 спортсменів з 80 країн. Протягом чотирьох днів медалі розіграють в індивідуальному та командному першостях.

Україну в Хорватії представлятимуть вісім спортсменів, у тому числі запоріжець Віталій Шепель. Вихованець Віктора Кровалева і Євгена Самсонова - срібний призер чемпіонату України U21, переможець Кубка Європи в Каунасі, призер Кубків Європи в Афінах і Гдині. На чемпіонаті світу Віталій виступить у ваговій категорії до 90 кг, до речі буквально на передодні на чемпіонаті України серед дорослих Шепель завоював в цій вазі срібло, поступившись лише досвідченому земляку Вадиму Синявському.

На чемпіонаті світу Віталій Шепель, за підсумками жеребкування, стартує відразу зі стадії 1/16. А його суперником стане переможець пари SONERUD, Julius (SWE) - BOLAT, Yerassyl (KAZ).

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, запорізькі дзюдоїсти стали другими на чемпіонаті України.