Запорізькі дзюдоїсти стали другими на чемпіонаті України (ФОТО)

На чемпіонаті України, який проходив в Сумах в топ-3 вдалося потрапити чоловічій та жіночій збірним регіону, а в командному заліку Запоріжжя посіло друге місце після збірної Києва

Запорізькі дзюдоїсти стали другими на че…

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

У змаганнях жінок, до золотих медалей Марини Черняк і Марії Швидкої, заробленим у перший день змагань, третє золото додала Галина Тарасова (+78 кг). Таким чином жіноча збірна Запорізької області посіла перше місце в командному заліку чемпіонату України.

У змаганнях чоловіків чемпіоном України став досвідчений запорізький дзюдоїст Вадим Синявський (90 кг). Срібні медалі завоювали Віталій Шепель (90 кг) і Богдан Зусько (81 кг). Бронзові медалі завоювали Семен Рокита (90 кг), Станіслав Бондаренко (+100 кг) і Данило Гуцол (100 кг). За крок від медалі, на п'ятому місці, завершив змагання Олексій Лисенко (100 кг). У командному заліку чоловіча збірна Запорізької області стала другою.

У командних змаганнях "стінка на стінку" чоловіча збірна Запорізької області завоювала бронзу.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, запорізькі дзюдоїстки здобули золото на чемпіонаті України.