Запорізький дзюдоїст став сьомим на чемпіонаті світу

Чемпіонат світу з дзюдо серед спортсменів до 21 року відбувся у Загребі. Україну у ваговій категорії до 90 кг представив запорізький спортсмен Віталій Шепель

Запорізький дзюдоїст став сьомим на чемп…

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

На світовій першості вихованець Віктора Ковальова та Євгена Самсонова стартував з перемоги над суперниками з Казахстану і Хорватії. Однак в третьому поєдинку поступився дзюдоїсту з Великобританії. У втішному раунді Шепель, на жаль, так само зазнав невдачі, програвши німцеві.

В результаті Віталій став сьомим на чемпіонаті світу. І це один з кращих результатів українців у Загребі. Українська команді посіла 27 місце на світовій першості. Всього ж в Загребі змагалося близько 600 спортсменів з 82 країн. Україну представляли вісім дзюдоїстів.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, запорізький дзюдоїст відправився на чемпіонат світу.