Запорізький борець програв у чвертьфіналі чемпіонату світу

Запорізький спортсмен взяв участь у чемпіонаті світу з боротьби, який відбувся у Польщі

Про це порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

Вчора, 22 листопада, на чемпіонаті світу з боротьби серед спортсменів до 23 років стартував запорожець Жора Абовян. У Польщі наш спортсмен виступає у ваговій категорії до 59 кг. У стартовому поєдинку 1/8 Абовян впевнено переміг італійця Ruben MARVICE 1-11, продемонструвавши кілька красивих фірмових кидків.

А ось за вихід в півфінал Жора поступився азербайджанському борцю Sakit GULIYEV 1-4. Тож запорізький спортсмен позбувся шансу поборотися за бронзу.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, запорожці ушуїсти зайняли друге місце у фіналі Кубка України.