Запорожці ушуїсти зайняли друге місце у фіналі Кубка України

Запоріжці взяли участь у фіналі Кубка України з ушу в контактному розділі, який відбувся в Херсоні з 17 по 19 листопада

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

Фінал Кубка України зібрав понад 250 спортсменів з 10 областей країни. До збірної команди Запорізької області увійшло двадцять п'ять атлетів.

Спортивні старти проходили в двох напрямках: саньшоу і ціньда ( "полегшена" версія). Запорізькі спортсмени захищали честь і славу рідного краю в обох дисциплінах.

У командному заліку серед юніорів перемогла Вінницька область, срібло у господарів турніру, Херсонської області, а бронзу завоювала Запорізька область.

Серед дорослих перше місце у вінницької команди, другими стали херсонські бійці, третє місце розділили Київ та Сумська область.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, у Бердянську стартує юнацький турнір з боксу.