Запорізький атлет став срібним призером Паралімпійських ігор

Микола Діброва успішно виступив на своїй дебютній Паралімпіаді в Ріо у змаганнях з легкої атлетики - штовхання ядра

Микола Діброва стартував у Бразилії останнім із запоріжців і приніс вчора, 16 вересня, увечері, чергову медаль у національну скарбничку у змаганнях з легкої атлетики – штовхання ядра, повідомляє портал Depo.Запоріжжя.

З першої спроби Микола Діброва побив паралімпійський рекорд 13.03, встановлений поляком Павелом Піотровскім у 2008 році. Запоріжець штовхнув ядро на 14 м 26 см і вийшов у лідери. Та після другої спроби пальму першості перхопив німецький атлет Себастіан Діетз, "перебивши" результат Миколи на 14.32, а вже у наступному поштовху на 14.80. Натомість, у Діброви ніяк не виходило покращити встановлену у стартовій спробі відстань. У підсумку, наш земляк став другим, принісши чергове срібло національній збірній. Чемпіоном став німецький атлет, а бронзу здобув Суікінг Лі з Китаю.