ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізьким мисливцям дадуть гроші, аби не полювали у прифронтовій зоні

Мисливським товариствам компенсують збитки, які вони можуть понести через заборону полювання в окремих районах Запорізької області
Depo.
12 серпня 2015 18:02
ФОТО: depo.ua

Збитки мисливцям обіцяють компенсувати за рахунок Фонду оборони Запорізької області, адже полювання заборонили саме з міркувань безпеки і оборони краю. Про це порталу Depo.Запоріжжя  повідомило джерело у Запорізькій обласній раді Українського товариства мисливців і рибалок.

Стрілянину було заборонено в районах, що межують з Донеччиною, і приморських: Гуляйпільському, Куйбишевському, Розівському, Бердянському, Приморському, Приазовському та Якимівському. У них мисливський сезон не розпочнеться. Через це товариства мисливців і рибалок очікують збитків, адже вони заробляють на полюванні.

Для того, щоб дещо пом'якшити ситуацію, крім компенсації збитків обласна влада обіцяє впровадити дотикові дні полювання в тих районах, де заборона не діятиме, а також дозволити санітарний відстріл хижаків для запобігання сказу.

Нагадаємо, як раніше повідомляло Depo.Запоріжжя, любителі дичини протестували проти заборони під стінами облдержадміністрації, однак влада відмовилася йти на поступки, адже під виглядом мисливців до області можуть проникнути диверсанти.

Дізнайтеся більше про події в Запоріжжі і області з Depo.Запоріжжя