ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізьких школярів годували шахраї

Правоохоронці перевіряють на причетність чиновників ЗОДА і Запорізької мерії
Depo.
14 березня 2016 14:33
ФОТО: depo.ua

Товариство з обмеженою відповідальністю виграло конкурсні торги на годування школярів в їдальнях навчальних закладів Комунарського та Олександрівського районів за підробленими документами. Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомили у прес-службі обласної прокуратури.

У червні минулого року за наслідками конкурсних торгів Департаментом освіти та науки, молоді та спорту Запорізької міської ради між цим товариством укладено договір про закупівлю послуг їдалень за державні кошти на загальну суму 1 279 452,60 грн на території Комунарського району м. Запоріжжя.

У той же час Департаментом освіти та науки, молоді та спорту Запорізької міської ради у минулому році декілька разів вносились зміни до кошторису та виділялись грошові кошти ТВО Жовтневого району з метою укладання договорів на придбання послуг їдалень між ТВО Жовтневого району та цим підприємством. Останнє надавало підроблені документи без дотримання процедури конкурсних торгів на суму 1 093993,14 грн.

Наразі обвинувальний акт за ч.1 ст.366 КК України (Службове підроблення) відносно керівника ТОВ передано до суду. Окрім того, на причетність до скоєння службових злочинів перевіряються посадові особи Департаменту освіти та науки, молоді та спорту Запорізької міської ради.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя