ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізькі водії маршруток матюкають своїх пасажирів

Непристойні висловлювання на адресу пасажирів, куріння в салоні та постійні бесіди по мобільному – основні порушення, які допускають водії запорізьких маршруток
Depo.
31 березня 2015 13:30
ФОТО: depo.ua

Про це, як повідомляє depo.ua, йдеться в повідомленні організації «Українська справа», яка протягом місяця моніторила рівень якості послуг в сфері пасажирських перевезень автомобільним транспортом.

В рамках цього проекту був направлений офіційний запит до Запорізької міської ради та оголошено конкурс серед мешканців міста на фотозвіт порушень або безпосередньо водіїв-порушників правил перевезення.

Серед порушень найбільш розповсюдженими виявилися такі: перевищення швидкості, паління за кермом у салоні та розмови по мобільному телефону.

Наприклад:Водій одного з маршрутних таксі постійно матюкався на пасажирів, в т. ч. двох жінок з дітьми, зупинявся в недозволених місцях, перевищував швидкість.

Водії маршрутів №№ 81, 84, 88 на кінцевій зупинці «Бородинський ринок» в Бородінському мікрорайоні висаджують пасажирів прямо на газон, не доїжджаючи близько 100 метрів до обладнаної зупинки, мотивуючи це тим, що в цьому місці знаходиться кінцевий пункт висадки.

На основі отриманої інформації підготовлено скаргу до управління з питань транспортного забезпечення та зв'язку Запорізької міської ради для відповідної реакції та вжиття відповідних заходів до порушників.