ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізькі старшокласники відмовилися від пишного випускного заради поранених бійців

Сьогодні, 26 травня, запорізькі одинадцятикласники побували у військовому шпиталі
Depo.
26 травня 2016 17:40
ФОТО: depo.ua
Запорізькі старшокласники відмовилися від пишного випускного заради поранених бійців
Запорізькі старшокласники відмовилися від пишного випускного заради поранених бійців

Три одинадцятикласника зі спеціалізованої школи-інтернату "Січовий колегіум" відвідали поранених військових у шпиталі. Як розповів кореспонденту портала Depo.Запоріжжя старшокласник Єгор, цього року випускники вирішили заощадити на святкуванні свого випускного балу.

"Навіщо весь цей пафос, коли в країні йде війна, та гинуть люди? Ми вирішили не витрачати гроші на феєрверки, живу музику та інші надмірності. Краще віддати ці гроші тим, кому вони дійсно потрібні", - вважає Єгор.

Інший одинадцятикласник Микита розповів, що до військового шпиталю вони привезли 5 тис. грн. 3,5 тис. грн. передали військовому Михайлу Дзюбенко, 1983 року народження, який на момент візиту хлопців, перебував в операційній. А півтори тисячі гривень розподілили між іншими військовими.

Микита зазначив, що учні колегіума щотижня допомагають тим, хто захищає Україну.

"Раз на тиждень учні нашої школи збирають сухпайок або гроші. Усе, що ми назбираємо за тиждень, передаємо в зону АТО або сюди (у військовий шпиталь, - ред.). Учні молодших класів малюють малюнки для наших вояк, також ми пишемо листи солдатам зі словами підтримки та вдячності", - розповів Микита.

Запорізьки старшокласники відмовилися від пишного святкування випускного заради поранених бійців - фото 1

Школярі допомагають українським військовим постійно і всебічно. Так, наприклад, за рік діти разом з батьками та працівниками учбового закладу сплели 12 маскувальних сіток.

"Нещодавно ми також провели акцію по збору продуктів для військових. Наші школярі відмовилися від свого другого сніданку, щоб віддати ці продукти на фронт. Майже ніхто з дітей не їсть другі сніданки, тому дуже багато продуктів просто викидається. Ми вирішили не псувати їжу, а віддати тому, хто її дійсно потребує", - розповів Влад, представник третього одинадцятого класу "Січового колегіуму".

Запорізьки старшокласники відмовилися від пишного святкування випускного заради поранених бійців - фото 2

До одинадцятикласників вийшли троє військових, які перебувають на лікуванні у шпиталі. Насамперед, школярі подякували захисникам України та висловили щирі слова підтримки. А потім чоловіки і підлітки почали говорити. Да так, що їх не можна було зупинити. Говорили про війну та патріотизм, про мир та відчуття обов'язку, про підтримку та взаємодопомогу.

Запорізьки старшокласники відмовилися від пишного святкування випускного заради поранених бійців - фото 3

Запорізьки старшокласники відмовилися від пишного святкування випускного заради поранених бійців - фото 4

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя