ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізькі підприємці вимагають від мера продовжити договір з Нетребою

Вимога стара: продовжити договір з начальником КП "Запоріжринок" Андрієм Нетребою, контракт з яким закінчився вчора, 24 травня
Depo.
25 травня 2015 10:47
ФОТО: depo.ua
Запорізькі підприємці вимагають від мера продовжити договір з Нетребою
Запорізькі підприємці вимагають від мера продовжити договір з Нетребою

Минулого тижня мер Запоріжжя Олександр Сін заявив, що не буде продовжувати договір, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua. Це викликало хвилю обурень з боку ряду підприємців. Як відомо, Андрій Нетреба приступив до посади під час існування "анісімовскіх" корупційних схем, і, зрозуміло, чому мер хоче позбавити ринки від такого керівника.

Сін наприкінці минулого тижня провів кілька зустрічей з підприємцями, які вимагали залишити на посаді Нетребу. Була досягнута домовленість, що Нетреба таки залишить цю посаду, а представники бізнесу підготують список кандидатів на його місце. Зокрема, було названо ім'я Марини Макаренко, заступника Нетреби.

На позитивній ноті завершилася остання зустріч мера і представників бізнесу, однак, не минуло й доби, як підприємці заявили Сину, що "передумали" і не хочуть нікого іншого бачити на посаді директора КП, крім Нетреби. Що сталося за ніч, і чому сталося таке різке зміна рішення невідомо.

Так, у середу, 27 травня, планується чергова акція протесту під мерією.