ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізькі нардепи хочуть гуляючи підвищити рівень національної свідомості

Приводом для свята стане відзначення 100-річниці Української революції 1917 – 1921 років
Depo.
23 червня 2015 14:39
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua законопроект №2116а від 18.06.2015 зареєстровано і оприлюднено на офіційному сайті Верховної Ради. Серед авторів - Ігор Артюшенко та Микола Фролов.

У пояснювальній записці говориться, що вшанування на загальнодержавному рівні 100-річчя Української революції приверне увагу до історичної спадщини Українського народу, сприятиме консолідації суспільства довкола спільного минулого і сприятиме зростанню патріотизму та суспільної активності громадян.
Для того аби закон "спрацював" Кабінету Міністрів України пропонується створити Організаційний комітет та затвердити відповідний План заходів, у якому передбачити проведення різнопланових просвітницьких, культурно-мистецьких, меморіальних, заходів та акцій. Проектом Постанови також рекомендується місцевим органам влади ухвалити відповідні плани заходів на місцевому рівні.

Що стосується фінансової сторони, то згідно з пояснювальною запискою, реалізація Постанови потребуватиме виділення у 2017 та наступних роках коштів в обсязі, який буде запропоновано Організаційним комітетом з підготовки та проведення заходів щодо відзначення 100-ї річниці від початку Української революції 1917 - 1921 років.

Фінансування Постанови здійснюватиметься за бюджетними програмами, затвердженими Законом України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" та на наступні роки.
"Ухвалення документу сприятиме підвищенню рівня національної свідомості українців, патріотичному вихованню молоді та консолідації української нації", - впевнені автори законопроекту.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua