ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізькі козаки послали лісом своїх донських "клонів" з їхнім Козіциним

В четвер, 6 серпня, на території історико-культурного комплексу "Запорозька Січ", що на о. Хортиця, козацькі організації міста зібрались, аби розірвати угоду з представниками Війська Донського
Depo.
7 серпня 2015 10:57
ФОТО: depo.ua
Запорізькі козаки послали лісом своїх донських "клонів" з їхнім Козіциним
Запорізькі козаки послали лісом своїх донських "клонів" з їхнім Козіциним

Приводом для припинення дружніх стосунків стала участь донців у збройному конфлікті на Сході України, пише "Громадське", передає портал Depo.Запоріжжя.

За словами керівника Запорізького обласного оперативного штабу козацтва Дмитра Сухініна, договір про дружбу козацьких організацій, який запорізька сторона розірвала в односторонньому порядку, містив пункт про непорушність державних кордонів.

Саме через його недотримання з боку отамана Війська Донського Миколи Козіцина дружні відносини було припинено. Водночас, представники козацьких організацій Запоріжжя закликають інших колег, в тому числі з російської сторони, підписати новий договір про дружні стосунки, але за єдиної умови - стовідсоткового виконання підписаної угоди. Захід підтримали представники козацьких організацій області, зокрема, голова Всеукраїнської федерації "Спас" Олександр Притула та отаман Громадської дитячої козацької організації "Молода Січ" Анатолій Шеремет.

Будь в курсі всіх подій Запоріжжя з Depo.Запоріжжя