ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізькі депутати за рахунок громади здійснили вояж до Закарпаття

Збірна команда депутатів Запорізької області взяла участь у ІV Всеукраїнській спартакіаді депутатів, посівши 7-ме загальнокомандне місце
Depo.
16 червня 2015 18:19
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, з 9 по 12 червня у місті Ужгород відбулися змагання Всеукраїнської спартакіади серед депутатів рад усіх рівнів та сільських, селищних і міських голів.

Змагання проводилися з 5 видів спорту: футзалу, волейболу, настільного тенісу, шашок та шахів.

До складу збірної команди Запорізької області ввійшли представники Бердянського, Пологівського, Василівського, Чернігівського, Оріхівського, Приморського, Гуляйпільського та Якимівського районів, а також депутати Запорізької облради Петро Гончарук та Станіслав Межебицький.

За видами спорту збірна команда Запорізької області показала такі результати:

- футзал - 11 місце;

- волейбол - 5 місце;

- пінг-понг - 3 місце;

- шашки - 4 місце;

- шахи - 5 місце.

До речі, представниці чарівної статі запорізької збірної команди, а саме Віра Рулевська - Мануйлівська сільська голова Приморського району посіла перше місце в особистому заліку у змаганнях з настільного тенісу серед жінок, а Жанна Васильчик - заступник голови Бердянської райради посіла друге місце в особистому заліку у змаганнях з шашок серед жінок. Також почесне друге місце отримав у змаганнях з шахів серед чоловіків депутат Станіслав Межебицький.

Прес-служба обради у захваті від виступу членів збірної команди Запорізької області, вважаючи цю поїздку популяризацію фізичної культури, спорту і здорового способу життя. Скілька тисяч гривень пішло на ці розваги з обласного бюджету не повідомляється.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на порталі Запоріжжя.depo.ua