Запорізькі депутати одноголосно визнали Росію агресором, а "ЛНР" і "ДНР" - терористами

За дане рішення проголосували 58 депутатів

Сьогодні, 19 лютого, на другій сесії Запорізької міської ради депутати визнали Російську Федерацію країною-агресором, а так звані "ЛНР" і "ДНР" - терористичними організаціями, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

За дане рішення проголосували 58 депутатів. Рішення було прийнято одноголосно. Прийняте рішення присутні в залі зустріли оплесками та вигуками "Слава Україні".

Таким чином, запорізькі депутати підтримали звернення Верховної Ради до ООН. 

Заява депутатів Запорізької міської ради

про підтримку звернення Верховної Ради України від 27.01.2015 до Організації Об’єднаних Націй та інших міжнародних інституцій про визнання Російської Федерації державою-агресором, а так званих "ДНР" та "ЛНР" - терористичними організаціями

Україна сьогодні переживає важкі, проте доленосні часи. У цей складний для країни час Запоріжжя не може залишатися осторонь від подій, що відбуваються у державі, особливо коли мова йде про загрозу територіальної цілісності та незалежності держави.

Щодня від терористичних актів продовжують гинути десятки мирних людей, наших бійців АТО, зруйновано численну кількість житлових будинків та об'єктів інфраструктури.

Такі злочини не можуть залишитися безкарними, а їх натхненники, організатори та виконавці повинні бути притягнуті до відповідальності і постати перед Міжнародним трибуналом.

Відповідно до плану із мирного врегулювання конфлікту на Донбасі, були укладені Мінські угоди, які мали стати механізмом припинення вогню та повернення до мирного життя.

Але, у порушення Мінських угод бойовики на тимчасово окупованих територіях України продовжують бойові дії та терористичні акти проти мирних жителів.
Ми вимагаємо від Російської Федерації забезпечити неухильне виконання Мінських угод, вивести військових із території Донецької та Луганської областей, припинити збройну підтримку терористів – бойовиків.

Ми закликаємо всіх запоріжців не стояти осторонь від тієї біди, що спіткала Україну. Кожен запоріжець може допомогти нашій державі, нашим військовим, вимушеним переселенцям своєю наполегливою щоденною працею, волонтерською діяльністю, благодійністю, активною життєвою позицією та небайдужістю.

Враховуючи вищенаведене, ми, депутати Запорізької міської ради, підтримуємо звернення Верховної Ради України від 27 січня 2015 року до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором, а так званих "ДНР" і "ЛНР" - терористичними організаціями.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя