ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізьки чиновники відвезуть на море лише половину своїх дітей

Під час дитячої оздоровчої кампанії-2015 планується охопити послугами відпочинку понад 95 тисяч маленьких запоріжців, що складає понад 58% від загальної чисельності школярів краю
Depo.
6 червня 2015 14:46
ФОТО: depo.ua

Як розповіли порталу Запоріжжя.depo.ua у департаменті соцзахисту населення Запорізької облдержадміністрації, першим відкрив літній сезон заклад оздоровлення та відпочинку «Гвоздика» у Кирилівці. 2-го червня до нього прибули 190 дітей. Відпочиватимуть вони три тижні за кошти обласного бюджету.

Серед них діти пільгових категорій, обдаровані школяри, а також 75 діточок, батьки яких загинули, постраждали або беруть участь у проведенні антитерористичної операції.

Протягом двох тижнів розпочнуть роботу ще 23 заклади оздоровлення та відпочинку в Якимівському, Вільнянському, Кам'янсько-Дніпровському, Бердянському та Приморському районах, а також Запоріжжі. В першу зміну вони готові прийняти 7 тисяч юних відпочивальників. Понад півтори тисячі дітей отримають безкоштовні путівки, які профінансовані з обласного бюджету.

Крім заміських закладів 2-3 червня почали роботу й пришкільні табори. Планується, що на території Запорізької області влітку працюватимуть 226 таких таборів відпочинку.