Запорізька влада вирішила позбавитись Інспекції з благоустрою

На найближчій сесії запорізької міської ради має бути прийняте рішення щодо ліквідації Інспекції з благоустрою

Відповідний проект рішення оприлюднений на сайті запорізької мерії, повідомляє Depo.Запоріжжя

Згідно з документом, Інспекцію з благоустрою планується ліквідувати шляхом приєднання до Департаменту архітектури та містобудування, який перейменують на Департамент містобудівного комплексу.

Обґрунтування щодо необхідності приєднання Інспекції до Департаменту досить розпливчате - це "дозволить в повній мірі контролювати виконання суб'єктами містобудівної діяльності своїх обов'язків, визначених як законами України та підзаконними нормативно-правовими актами, так і актами органу місцевого самоврядування".

Нагадаємо, що нещодавно виконуючим обов'язки директора департаменту було призначено колишнього робітника прокуратури Андрія Акритова. Півроку назад він був призначений радником міського голови, що контролює питання земельної оренди й приватизації комунальної власності.

Інспекція з благоустрою була створена наприкінці 2011-го року. Її повноваження частково дублювали повноваження адміністративних комісій при районних адміністраціях - складання протоколів за стихійні звалища і за порушення правил торгівлі.

На початку липня, на щомісячній розширеній оперативній нараді, робота Інспекції з благоустрою викликала незадоволення міського голови. Олександру Сіну не сподобалось, що Інспекція не складає адміністративні протоколи за розростання амброзії на земельних ділянках, що перебувають в приватній оренді. Він оголосив, що не бачить сенсу у роботі цієї структури.

Ще більше новин про життя Запоріжжя читайте на порталі Depo.Запоріжжя

Всі новини Запоріжжя сьогодні читайте на Depo.Запоріжжя

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"