ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізька влада видасть учасникам АТО по 500 гривень до Дня захисника Вітчизни

У Запорізькій області збільшать фінансування програми "Назустріч людям" на 2,2 мільйона гривень
Depo.
17 серпня 2015 09:41
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Запоріжжя, на розгляд чергової сесії обласної ради будуть внесені зміни до програми, згідно яких передбачається збільшення витрат на 2,2 мільйона гривень.

Заплановано збільшення витрат на 1,7 мільйона гривень на надання щорічної адресної грошової допомоги в розмірі 500 гривень учасникам антитерористичної операції до Дня захисника Вітчизни України, який тепер святкується 14 жовтня.

Крім того, програмою "Назустріч людям" передбачено забезпечення ветеранів війни технічними та іншими засобами реабілітації за медичними висновками - 20 тисяч гривень; надання щорічної разової грошової допомоги в розмірі 300 гривень до Міжнародного дня громадян похилого віку особам, яким виповнилося 90 років і більше - 1618,5 тисячі гривень.

У проекті змін до програми також передбачається фінансування з обласного бюджету одноразової адресної грошової допомоги особам, які супроводжують учасників антитерористичної операції на лікування, на оплату їх тимчасового проживання - 50 тисяч гривень.

За інформацією департамента соцзахисту населення Запорізької облдержадміністрації, наразі програмою передбачено 2,3 мільйона гривень на забезпечення біженців з Донбасу безоплатним проживанням та харчуванням на період отримання такими особами статусу безробітних або їх працевлаштування протягом одного місяця

Ще більше новин про АТО читайте на порталі Depo.Запоріжжя