ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Суд наказав Сіну читати матеріали кримінальної справи

Вчора, 6 квітня, за клопотанням прокуратури Запорізької області слідчий суддя Орджонікідзевського райсуду м. Запоріжжя встановив міському голові Запоріжжя кінцевий термін для ознайомлення з матеріалами кримінального провадження
Depo.
7 квітня 2015 14:24
ФОТО: depo.ua
Суд наказав Сіну читати матеріали кримінальної справи
Суд наказав Сіну читати матеріали кримінальної справи

Про це depo.ua повідомили у прес-службі прокуратури в Запорізькій області. Останнім днем для ознайомлення визначено 14 квітня цього року.

Нагадаємо, що 25 лютого цього року слідчий прокуратури Запорізької області повідомив Олександру Сіну про підозру за ч.1 ст. 172 КК України. Досудовим розслідуванням встановлено, що 31 грудня минулого року міський голова уклав контракти з керівниками комунальних закладів та установ охорони здоров'я міста строком на три місяці, чим грубо порушив вимоги закону "Основи законодавства України про охорону здоров'я" та законодавства про працю.

26 березня досудове розслідування було закінчено, після чого слідчий повідомив міського голову про початок наступної слідчої дії - ознайомлення з матеріалами. Однак чиновник так і не закінчив вивчати провадження. Тому з метою не допустити безпідставного затягування слідства прокуратура звернулась з відповідним клопотанням до суду.