ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запорізька облрада каже, що не приймала сепаратистських заяв

Звернення про надання Запоріжжю спеціального статусу "необ'єктивно тлумачили"
Depo.
2 вересня 2015 16:02
ФОТО: depo.ua

Президія Запорізької обласної ради прийняла заяву, в якій стверджується, що звернення про надання Запоріжжю спеціального статусу мало на меті "привернення уваги центральної влади до проблем промислово завантаженого та екологічно проблемного регіону", проте його "необ'єктивно тлумачили". Заява розміщена на офіційному сайті облради, повідомляє портал Depo. Запоріжжя.

Зокрема, в заяві йдеться, що "Запорізька обласна рада від імені територіальної громади Запорізької області звернулася до найвищих державних органів з клопотанням про розроблення і прийняття законопроекту, який дав би можливість такому екологічно складному регіону, як Запоріжжя, більш успішно вирішувати чисельні соціальні, медичні та екологічні проблеми. Єдина мета звернення - привернення уваги центральної влади до проблем промислово завантаженого та екологічно проблемного регіону. Звернення містить виключно пропозиції щодо вирішення таких проблем і аж ніяк не може бути розцінене як заклик до протизаконних дій".

Також депутати облради запевняють, що підтримують процес децентралізації влади, що проголошений Президентом України та реалізовується в ході реформи місцевого самоврядування.

"Україна є незалежною, демократичною, соціальною, правовою державою, суверенітет якої поширюється на всю її територію - ці основні принципи єдиної країни є безспірними і безумовними", - зазначено в заяві президії облради.

Як раніше повідомляв портал Depo.Запоріжжя, Запоріжжя зажадало собі спецстатус.

Ще більше цікавих новин - на порталі Depo.Запоріжжя.