Запорізька дзюдоїстка повертається з Олімпіади ні з чим

Марину Черняк не пропустила у наступний раунд угорська спортсменка

Запорізька дзюдоїстка повертається з Олі…

Запорізька дзюдоїстка Марина Черняк, яка виступала у змаганнях з дзюдо серед жінок у ваговій категорії 48 кг, повертається з Олімпіади ні з чим, повідомляє портал Depo.Запоріжжя.

Марина Черняк стартувала з 1/16 фіналу. На цій стадії зустрілася з ізраїльською дзюдоїсткою Рішоні Шіра. Цей поєдинок впевнено виграла наша землячка. У наступному ж раунді Марині протистояла угорка Єва Цсерновіцкі. Нажаль, ця зустріч стала заключною для запоріжанки на бразильскому килимі. Черняк програла, тож готується повернутися додому вже після стартового дня Олімпійських ігор.

Запорізька дзюдоїстка повертається з Олімпіади ні з чим - фото 1

Шанс на олімпійську медаль у змаганнях з дзюдо матиме ще один наш земляк. Георгій Зантарая проведе перший поєдинок сьогодні, 7 серпня. Суперником запоріжця у ваговій категорії 66 кг стане португалець Сергій Олейнік.