Запорізька дебютантка Паралімпіади поклала до скарбнички збірної бронзу

Марина Вербова "медально" попрацювала у Бразилії у змаганнях з плавання

У Ріо 18-річна Марина Вербова виступала на дистанції 50 м на спині у змаганнях з плавання. У другому виді на Паралімпіаді юна запоріжанка виправила "помилки" виступу у стартовій 50-метрівці брасом, коли стала десятою. Слід зазначити, що кваліфікувалась Марина з четвертим результатом 53.38 с. У фіналі ж, що відбувся в Ріо сьогодні, 17 вересня, уночі, свій час Вербова покращила більше ніж на секунду – фінішувала за 52.28 с, що принесло запоріжанці першу в її спортивній кар’єрі паралімпійську бронзу, повідомляє портал Depo.Запоріжжя.  Решту сходинок п’єдесталу пошани зайняли китаянки – чемпіонкою стала Яо Ченг, срібною призеркою – Ю Денг.

Попереду у Марини Вербової ще один вид програми. В останній змагальний день Паралімпійських ігор у Ріо, 17-го вересня, наша землячка пливтиме 50 м вільним стилем.