Запоріжцям хочуть підняти тарифи на вивіз сміття

Оплата за послуги з вивезення сміття може збільшитися вже з Нового року
 

Запоріжцям хочуть підняти тарифи на виві…

Відповідний проект рішення виконкому Запорізької міськради оприлюднено 31 жовтня, передає Depo.Запоріжжя.

Збільшити тарифи на вивезення та захоронення сміття  ТОВ "ВЕЛЬТУМ-Запоріжжя" хочуть із 1 січня 2020 року у зв’язку зі збільшенням цін на паливо-мастильні матеріали, тарифів на електроенергію, рівня мінімальної зарплати тощо.

"Вельтум" запропонував проектний рівень тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами, без розбивки по категоріям платників: населення, бюджетні установи тощо.

Проектом пропонується встановити тариф на послуги з вивезення твердих побутових відходів на рівні 86,79 гривень за кубометр із ПДВ, великогабаритних – 117,05 грн, ремонтних – 261,94 грн, рідких – 203,59 грн за кубометр.

Тариф із захоронення побутових відходів планується на рівні 184,72 грн за тонну з ПДВ.

Нині в Запоріжжі послуги з вивезення твердих побутових відходів для населення становлять 75,28 грн/кубометр, для бюджетних установ – 84,03 грн, для інших споживачів –102,30 грн. Чинні тарифи на захоронення побутових відходів: 7,14 грн/кубометр, 7,37 грн/кубометр, 7,96 грн/кубометр, відповідно.

Рішення про збільшення тарифів на вивезення сміття мають ухвалити на засіданні виконкому.

При цьому раніше повідомлялося, що з 15 жовтня у Запоріжжі були знижені тарифи на вивіз сміття: вартість вивезення одного кубічного метру твердих побутових відходів знизилася на 32 копійки з людини у багатоквартирних будинках і на 34 копійки – у приватному секторі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"