Запоріжанка здобула паралімпійське срібло

Вікторія Савцова поклала чергову медаль до національної скарбнички

Запоріжанка здобула паралімпійське срібл…

Запорізька плавчиня Вікторія Савцова вдало виступила на бразильській Паралімпіаді. У змаганнях з плавання на дистанції 50 м вільним стилем наша землячка 10 вересня, пізно увечері (за київським часом) фінішувала другою з результатом 33.68 с., покращивши свій ранковий кваліфікаційний час рівно на одну секунду, повідомляє Depo.Запоріжжя. До першого місця не вистачило зовсім трохи – попереду з результатом 33.43 була спортсменка з Херсонщини Єлизавета Мерешко. Тож п’єдестал пошани у цьому виді змагань майже весь зайняли українки, принісши до національної скарбнички золото і срібло. Бронзу здобула представниця Австралії.

Ще одну медаль запоріжанка матиме нагоду здобути 11-го вересня. Вікторія Савцова пливтиме стометрівку брасом.