ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

З підводного човна "Запоріжжя" в Севастополі хотіли зробити ресторан

Єдиний в Україні підводний човен знаходиться в даний момент в Південній бухті на території окупованого Криму
Depo.
14 серпня 2015 11:47
ФОТО: depo.ua
З підводного човна "Запоріжжя" в Севастополі хотіли зробити ресторан
З підводного човна "Запоріжжя" в Севастополі хотіли зробити ресторан

Подальша його доля проясниться після вирішення питання зі статусом півострова, передає портал Depo.Запоріжжя, посилаючись на "Запнозу".

У Севастополі підводний човен "Запоріжжя" збираються перетворити на морський музей, повідомляє прес-служба уряду Севастополя. Відповідний матеріал було опубліковано 10 серпня.

"Ініціатива створення з підводного човна "Запоріжжя" музей була озвучена й раніше, - уточнили в прес-службі. - Це для нього було б рятівним. Однак, існує ряд проблем з його статусом. Тільки після вирішення цього питання буде відома подальша доля судна".

За словами співробітників прес-служби, підводний човен "Запоріжжя" Росія пообіцяла віддати Україні тільки після закінчення конфлікту на Донбасі і виплатити гроші за ремонт судна. Зараз підводний човен знаходиться в Севастополі, в Південній бухті.

До речі, раніше озвучувалася пропозиція зробити в підводному човні ресторан.

Наприкінці березня 2014 пройшла інформація, що українське підводне судно готують до транспортування в Одесу на буксирі. Однак 23 квітня того ж року в Балаклавській районній державній адміністрації заявили, що "Запоріжжя" може стати музейним експонатом у Військово-морському музейному комплексі "Балаклава".

Інші цікаві новини про події міста шукайте на Depo.Запоріжжя