ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ювілей незалежності України в Запоріжжі відзначатимуть під радянським гербом

Запорізька Мельпомена все ще тримається за СРСР
Depo.
17 серпня 2016 16:51
ФОТО: depo.ua
Ювілей незалежності України в Запоріжжі відзначатимуть під радянським гербом
Запорізька Мельпомена все ще тримається за СРСР

Скульптурна композиція, що над запорізьким театром Магара, все ще не декомунізована. Центральна фігура цієї композиції, треба розуміти, колгоспниця, що ототожнює Мельпомену, все ще з гербом СРСР. Ця серпасто-молоткаста символіка зовсім не гарманує з привітанням з 25-ю річницею Незалежності України, що вивісив над центральним входом театр ще на початку серпня, повідомляє кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

Запорізька Мельпомена все ще тримається за СРСР - фото 1

Нагадаємо, Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Володимира Магара був заснований у 1929 році за ініціативою культвідділу Київської окружної ради профспілок і називався Театр малих форм (ТЕМАФ).

Народний артист СРСР Володимир Магар, ім'я якого театр носить з березня 2004 року, керував театром з 1936 по 1965 роки. До цього театр носив ім’я Щорса.
А ось муза театру Мельпомена, на відміну від запорізької з гербом СРСР, давніми греками зображувалася високою жінкою з трагічною маскою в одній руці та мечем в другій, що символізувало невідворотність покарання людини, яка порушує волю богів.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя