ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Влада Запоріжжя, через рік війни, так і не наважується маркувати товари окупантів

Запорожці звертаються до міської влади з проханням зобов'язати торгівельні мережі маркувати товари, які виробляються в Росії
Depo.
21 травня 2015 17:19
ФОТО: depo.ua

Про це, як передає портал Запоріжжя.depo.ua, заявив начальник управління розвитку підприємництва та дозвільних послуг міської ради Микола Петров.

За його словами, запорожці зверталися до міської влади з приводу можливості введення в торгових мережах міста маркування російських товарів, як це вже зроблено в багатьох інших містах України.

При цьому, заступник міського голови Валерій Еделєв запевняє, що чиновники не можуть змусити підприємців це робити - мовляв, відсутні законодавчі механізми.

В той же час, міська влада, наприклад, рішенням міської ради, може запропонувати представникам бізнесу маркувати російські товари тільки на добровільній основі.

"Це може бути патріотичним кроком з боку підприємців, але з іншого боку це вимагає від бізнесу додаткових витрат. Саме тому ми вирішили звернутися до координаційної ради з питань розвитку підприємництва, щоб його представники висловили свою точку зору", - каже Валерій Еделєв.

Як повідомляє прес-служба мерії, члени координаційної ради підтримали ініціативу звернутися від імені міської ради до підприємців з пропозицією, ввести в своїх магазинах маркування російських товарів. Окрім того, учасники засідання відзначили, що необхідно також запропонувати представникам бізнесу маркувати товари, вироблені в Запорізькій області, щоб підтримати місцевих виробників і залучити покупців.

Зазначимо, що ряд міст України ще торік змусила підприємців маркувати російські товари. При цьому, чому наші сусіди находять законний спосіб для цього, а запорізька влада - ні, достеменно невідомо.