Відновлений "Металург" здобув першу перемогу

Запорізький клуб зіграв товариський матч із "Кривбасом"

Товариська гра між "Металургом" та "Кривбасом" відбулася у Запоріжжі вчора, 10 квітня. Місцем для спарингу  стала учбово-тренувальна база "Металург" на Великому Лузі, повідомляє Depo.Запоріжжя.

На відміну від попередніх матчів нового "Металургу" (проти "Зорі" та "Дніпра" з Прем'єр-Ліги), цього разу на поле вийшли команди приблизно одного класу (нагадаємо, "Кривбас", як і запорізький клуб, був відроджений після банкрутства та має аматорський статус). Це зумовило присутність у зустрічі інтриги та справжньої боротьби.

На 7 хвилині матчу гол забив запоріжець Фролов. Ще одне попадання у сітку воріт для "Металу" оформив Батраченко (76 хвилина), і рахунок став 2-0. Однак за три хвилини гості відіграли один м'яч - автором голу став Атанов.

Вболівальники радісно вітали на полі Юрія Штурко - гравця старих "Кривбаса" та "Металурга", який пережив важку хворобу. Півзахисник відіграв по тайму в обох командах - спочатку у складі гостей, потім - за хазяїв.

Підтримати "Металург" прийшли декілька сотень чоловік. Запорізькі ультрас прикрасили сектор кольоровими розтяжками. Було вивішено текстовий банер із закликом до місцевої влади довзолити ФКМЗ грати на головному стадіоні міста - "Славутич-Арені".

Прибули й фанати гостей - приблизно півсотні.

Нажаль, дограти матч команди не змогли - вболівальники "Кривбасу" щось не поділили між собою та почали битися прямо на полі. Арбітр зупинив гру на 83 хвилині.

Проте це не зіпсувало святкового настрою всім, хто цього дня приїхав на Великий Луг.

Фото прес-служби ФК "Металург Запоріжжя".