ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ВАТ "Запоріжжяобленерго" відновило енергопостачання запорізького КП "Водоканал"

ВАТ "Запоріжжяобленерго" відновило енергопостачання запорізького КП "Водоканал" під гарантії приведення розрахунків у відповідність до вимог законодавства
Depo.
24 липня 2015 11:22
ФОТО: depo.ua
ВАТ "Запоріжжяобленерго" відновило енергопостачання запорізького КП "Водоканал"
ВАТ "Запоріжжяобленерго" відновило енергопостачання запорізького КП "Водоканал"

Як повідомив в.о. директора з енергозбуту ВАТ "Запоріжжяобленерго" Роман Драний, 23 липня о 17:30 було прийнято рішення про відновлення енергопостачання КП "Водоканал" Запорізької міськради під гарантії приведення розрахунків даного комунального підприємства у відповідність до вимог законодавства, передає кореспондент порталу Запоріжжя.depo.ua.

За словами в. о. директора з енергозбуту ВАТ "Запоріжжяобленерго", на сьогоднішній день енергопостачання даного підприємства відновлено в повному обсязі, проте в разі порушення КП "Водоканал", передбачених законодавством зобов'язань оплати електроенергії, обмеження його об'єктів буде відновлено.

Як повідомлялося, 23 липня в 13-00 ВАТ "Запоріжжяобленерго" було змушене почати обмеження енергоспоживання запорізького КП "Водоканал" у зв'язку з боргом за спожиту електроенергію в розмірі понад 54 млн. грн. і відсутністю дій, спрямованих на приведення розрахунків даного підприємства у відповідність з вимог законодавства.

Довідка. У відповідність з чинним законодавством, за наявності у споживача заборгованості за спожиту електроенергію, енергопостачальна компанія має право продовжувати йому поставки тільки за умови 100% розрахунків за поточне споживання та виконанні узгодженого графіка погашення заборгованості.

При невиконанні хоча б однієї з цих умов обленерго зобов'язано припинити поставку електроенергії боржнику. Постановою Кабінету Міністрів України №59 персональна відповідальність за можливі наслідки відключень покладена на керівників підприємств-боржників та керівників органів виконавчої влади-розпорядників бюджетних коштів, у сфері управління яких перебувають ці підприємства, установи та організації.

Інші цікаві новини про події міста шукайте на Запоріжжя.depo.ua