ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Запоріжжі за кілометр дороги на Верхній Хортиці заплатять 5,3 мільони (ФОТО)

КП "Управління капітального будівництва" уклало договір з ТОВ "Центр Будівельних технологій" на капітальний ремонт дороги по вул. Миколи Руднєва в межах від вул. Блюхера до вул. Сурікова
Depo.
8 липня 2015 16:23
ФОТО: depo.ua
В Запоріжжі за кілометр дороги на Верхній Хортиці заплатять 5,3 мільони (ФОТО)
В Запоріжжі за кілометр дороги на Верхній Хортиці заплатять 5,3 мільони (ФОТО)

Згідно офіційного веб-порталу державних закупівель, це коштуватиме 5,037 мільйони гривень, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

За цю суму планується повністю замінити дорожнє покриття, тротуари та бордюри. Вулиця Миколи Руднєва розташована на Верхній Хортиці, цілком проходить по приватному сектору. Її довжина між вулицями Блюхера та Сурікова становить 960 метрів, приблизна ширина проїжджої частини - не більше шости метрів. Один погонний метр відремонтованої вулиці коштуватиме 5246 гривень.

ТОВ "Центр будівельних технологій" стало відомим після того, як у червні уклало договір на реконструкцію Орджонікідзевської районної лікарні в Запоріжжі загальною вартістю більш ніж 28 мільйонів гривень. Через включення у технічну документацію реконструкції закупівлю 20 апаратів для гемодіалізу "штучна нирка", що призвело до зростання вартості робіт майже удвічі, громадські активісти звинуватили будівельників та посадовців у зговорі. Адже ці апарати планувалось отримати безкоштовно та облаштувати центр для гемодіалізу в іншій лікарні. Наразі по цьому договору "Центра будівельних технологій" ведеться слідство.

Інші новини читайте на сайті Запоріжжя.depo.ua