ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запоріжжі презентують проект "Новоросія"

У Запоріжжі пройде презентація книги "Проект "Новоросія і новітня російсько-українська війна"
Depo.
25 лютого 2016 11:21
ФОТО: depo.ua

Презентація книги "Проект "Новоросія і новітня російська-українська війна" відбудеться в п'ятницю, 26 лютого, о 17:00 в Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на "Zабор".

Книга написана відомим запорізьким істориком, професором, викладачем ЗНУ Федором Турченко, в співавторстві з Галиною Турченко.

Захід розпочнеться о 17:00 в Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва. Зупинка транспорту - "Бульвар Шевченка".

Нагадаємо, що одна з попередніх книг професора Федора Турченко викликала обурення у сина легендарного комбата. Запорожець Іван Єременко, син Олексія Єременка, зображеного на легендарній фотографії "Комбат", був несказанно ображений книгою Турченко "Запорізький рахунок великій війні 1939-1945", презентованої в Запоріжжі в серпні 2013 року. Приводом для обурення стала глава "Легенда про комбата". За словами Турченко, легендарна фотографія комбата, що піднімає своїх людей в атаку і в ту ж мить гине від кулі, нібито зроблена влітку 1942 року. Це, скоріше, символ, ніж реальний момент бою. До того ж фотограф Макс Альперт згадував, що не встиг записати ім'я героя свого знімка.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя