ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Запоріжжі може з'явитися ДЮСШ імені Жаботинського

Питання про створення закладу потребує доопрацювання
Depo.
17 лютого 2016 11:46
ФОТО: depo.ua

Депутати Запорізької облради, що входять до складу постійної комісії з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства, розглянули пропозицію про створення дитячо-юнацької школи олімпійського резерву імені Жаботинського. Про це порталу Depo.Запоріжжя розповіли у прес-службі запорізької обласної ради.

Так, на засіданні комісії депутати розглянули пропозицію директора СДЮШОР з важкої атлетики "Спартак" Олени Зинов'євої-Орлової про створення комунального закладу "Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з важкої атлетики "Спартак" ім. Л.І. Жаботинського". На його утримання потрібно приблизно 1 млн. грн. на рік.

Зараз в цьому єдиному в Запорізькій області закладі тренуються 84 вихованця, 8 з них входять в Олімпійську збірну України. 90% дітей - це мешканці Запоріжжя.

На думку голови комісії з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства Руслана Бойчука, це питання потребує доопрацювання. Зокрема, депутати попросили Олену Зинов'єву-Орлову надати копію договору оренди, штатний розклад, статутні документи і дані про кількість дітей-мешканців міста і жителів області.

Також це рішення запропоновано приймати за участю депутатів постійної комісії з гуманітарних питань та постійної комісії з питань бюджету.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя