ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Запоріжжі міліція лишила покійну жінку в квартирі на 4 дні

Кажуть, що заберуть тіло аж у вівторок
Depo.
29 травня 2015 19:20
ФОТО: depo.ua

У Запоріжжі співробітники міліції полишили тіло померлої пенсіонерки у власній квартирі аж до вівторка. Про це, як повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua в мережі Фейсбук написав головний редактор газети "Субота плюс" Богдан Василенко:

"Кілька годин тому мешканці будинку 6а по вулиці Яценко приголомшили новиною.

Сьогодні вранці була виявлена померлою літня жінка, яка довго і важко хворіла. За викликом приїхали медики і міліція, склали необхідні документи, опечатали квартиру і поїхали. Згодом правоохоронці приголомшили сусідів небіжчиці - мовляв, без рішення суду ще раз увійти до приміщення не можемо, а тому труп заберемо аж у вівторок!

І не цікаво міліціонерам, що стане з тілом за чотири дні перебування в теплі. Зате до цього була справа сусідам. Яких турбував ще й моральний аспект того, що відбувається - все-таки не про мішок картоплі йде мова, а про людину, яка ще вчора була жива.

Мешканці забили тривогу і зв'язалися зі мною. Я зв'язався з міліцією і - враховуючи дикість цього випадку - з обласним прокурором Олександром Шацьким, який відразу взяв справу на свій контроль", - пише Богдан Василенко.

"P.S. Ритуальники, які приїхали на місце смерті раніше за всіх, , дізнавшись про відсутність у покійної родичів, розвернулися і, зі словами "ми за три тисячі (сума двох пенсій, яка виділяється на похорон з бюджету) працювати не будемо", поїхали", - також додав журналіст.