Зустріч коротколапих: Центр Запоріжжя "окупували" ошатні такси (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Унікальний для Запоріжжя захід  - зустріч такс відбувся у центрі міста - площі Фестивальній сьогодні, 15 вересня

Про це повідомляє кореспондент Depo.Запоріжжя.

Представники чи не найвідмішої породи мисливських собак-"коротколапок" разом зі своїми господарями зібралися у центрі Запоріжжя. Зустріч такс відбулася вперше, зоорганізували її власники собак.

Погода заходу не дуже сприяла - накрапував дощик. Попри це на площі Фестивальній зібралися десятки такс. Вони знайомилися, бавилися, сварилися і закохувалися.

Господарі собак до зустрічі ретельно готувалися: тваринки одягнуті в ошатні суконьки та костюми, з прикрасами. Деякі в національних нарядах - вишиванках й віночках.

У вишитій сорочці, наприклад, був щасливець-Тоша. Щасливець, зокрема тому, що господарі фактично врятували йому життя. Маленьке звірятко помирало на руках в продавчині посеред ринку. Власник, Євген, закинув цуценя у куртку та забрав додому.Тоді Тоша вміщався на долоні.

Зараз таксі вже восьмий рік - це сильний і здоровий собака. На зустріч Тоша прийшов у вишиванці. Він дочекався Євгена з армії, тож таке вбрання - символічний прояв патріотичної позиції.

З Тошею відразу потоваришувала маленька і спритна Поночка у вишуканій рожевій чи то спідниці, чи то сукні. Красуні-дівчинці лише два роки. Господарка завжди хотіла таксу і коли побачила це цуценя - відразу зрозуміла: це її собака.

"Поночка надзвичайно активна и спортивна, обожнює бігати", - посміхається власниця.

Одним із найбільш дружніх до всіх учасників зустрічі виявився Нафаня. У будинку своїх власників він з'явився у вигляді сюрпризу - господиня купила цуценя, поки чоловік поїхав у відряждення.

"Я повернувся додому, а тут собака. Але тепер без нього ніяк - він зі мною їздить у відряжнення, спробуй ще його дістати з автомобілю", - розповідає господар Нафані.

Рей - молодий собака, два роки. Його господарка Альона приїхала на зустріч аж із Дніпра - хотіла, щоб улюбленець поспілкувався з такими ж таксами.

Рею такі пригоди довподоби - їздити у міжміських маршрутках він вже звик.

Моті дев'ять років. Вона представниця третього покоління такс, що мешкають в її господарки Ганни. До цього в родині жили бабуся та мати Моті. У Моті нелегка доля - декілька років тому вона перенесла важку операцію на спині, після того, як відмовили задні лапки.

На щастя, Мотя повністю одужала. Ганна заново вчила її ходити і тепер собака завжди поруч - обожнює їздити в автомобілі.

Організатори хотіли провести зустріч у форматі параду, прогулятись містом, але планам завадила погода. Тому для першого разу обмежилися знайомством та спілкуванням.

Утім, на такс погода здається взагалі не вплинула, вони були занадто зайняті новими друзями.

На думку учасників заходу, перша зустріч пройшла чудово, тож планують, що у майбутньому такси обов'язково зустрінуться ще, можливо, нарешті пройдуть парадом.

Нагадаємо, у ці вихідні в Запоріжжі проходить також фестиваль консервації.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя