ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В офісі заявника на Анісімова проводиться обшук

Правоохоронці забирають документи
Depo.
28 травня 2015 14:21
ФОТО: depo.ua
В офісі заявника на Анісімова проводиться обшук
В офісі заявника на Анісімова проводиться обшук

В офісі ПрАТ "Запорожзв`язоксервіс" проводять виїмку документації працівники прокуратури, Жовтневого райвідділу міліції та УБЕЗу.

Про це повідомляє Запоріжжя.depo.ua з посиланням на Голос.

За словами керівника ПрАТ "Запорожзв`язоксервіс" Юрія Коміссарова, звернення в прокуратуру написали представники громадської організації "Пора".
Коміссаров каже, що ця заява ідентична тим, які надходили до прокуратури від підприємств, пов'язаних з запорізьким бізнесменом Євгеном Анісімовим.

"Ця заява "Пори" цілком і повністю копіює заяву "МКС" в прокуратуру, яке вони подали проти нас. У мене навіть є копія тексту. Там все один в один. У міліції негайно заводять кримінальну справу за ч. 3 статті 191 "розкрадання в особливо великих розмірах бюджетних коштів", - каже Коміссров.

Нагадаємо, що кілька років тому Коміссаров і місцевий бізнесмен Юрій Чекальський звернулись до правоохоронців з заявою проти Євгена Анімісова. Ці пани запевняли, що Анісімов вимагав в них гроші.

На підставі цих заяв проти Євгена Анісімова було порушено кримінальну справу, а самого його затримали в Києві.

Згодом, Євгена Анісімова випустили з-під варти. В даний момент він знаходиться поза межами Запоріжжя, а Юрій Чекальський відмовився від своїх свідчень проти бізнесмена.