ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запорізькій області запрацювали 4 центри надання безоплатної правової допомоги для бійців АТО та малозабезпечених запоріжців

З 1 липня безоплатна вторинна правова допомога (БВПД) надаватиметься не лише у кримінальних справах, але й у цивільних та адміністративних справах
Depo.
15 липня 2015 14:30
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, у Запорізькій області утворено Регіональний центр з надання БВПД, а також підпорядковані йому місцеві центри: 1-й і 2-й Запорізькі, Мелітопольський і Бердянський.

За словами директора Запорізького регіонального центру з надання БВПД Павла Наливайка, скористатися безоплатною правовою допомогою у цивільному та адміністративному процесах відтепер зможе ціла низка соціально незахищених категорій громадян: малозабезпечені (особи, чий середній місячний сукупний сімейний дохід не перевищує двох прожиткових мінімумів); діти-сироти, безпритульні, учасники бойових дій, члени сімей загиблих учасників бойових дій, внутрішньо переміщені особи, інші соціально незахищені категорії осіб.

Загалом за БВПД в області можуть звертатися, за оцінкою, понад 170 тисяч осіб. БПВД включає низку правових послуг, таких як захист, здійснення представництва інтересів осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах; інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами, складання документів процесуального характеру.
Наразі в Запорізькій області працюють 165 професійних адвокатів, які надають БВПД. Вони вже безоплатно захищали громадян у майже 12 тисячах кримінальних справ. Зокрема, надавали правову допомогу 52 затриманим після розгону Майдану та захищали 43 військовослужбовців. Лише за червень було надано 394 доручення на захист громадян.

Надання БВПД у цивільному та адміністративному процесах дає можливість захистити свої права, зокрема, у відносинах з комунальниками та чиновниками, що є дуже актуальним наразі.

Довідка порталу Запоріжжя.depo.ua

До 1-го запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відносяться: Вільнянський, Запорізький, Новомиколаївський, Оріхівський райони області, Жовтневий, Заводський, Шевченківський райони Запоріжжя.

69002, м. Запоріжжя, пр.Леніна,77, тел.066-311-92-81, zaporizhya1.zaporizhya@legalaid.gov.ua

До 2-го запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відносяться: Комунарський, Орджонікідзевський, Ленінський та
Хортицький райони Запоріжжя.

69044, м. Запоріжжя, площа Профспілок,5 тел. 099-045-00-79, zaporizhya2.zaporizhya@legalaid.gov.ua

До Мелітопольського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відносяться: Василівський, Велико-Білозірський, Веселівський, Кам'янсько-Дніпровський, Мелітопольський, Михайлівський, Токмацький, Приазовський та Якимівський райони, а також міста Енергодар, Мелітополь та Токмак.

Запорізька область, м. Мелітополь, вул.Леніна, 109, 096-523-98-55, melitopol.zaporizhya@legalaid.gov.ua


До Бердянського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: Бердянський, Гуляйпільський, Куйбишевський, Пологівський, Приморський,
Розівський та Чернігівський райони області, а також місто Бердянськ.

Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта,20, тел. 095-020-99-18, berdyansk.zaporizhya@legalaid.gov.ua

Більше новин про Запоріжжя Ви знайдете на zp.depo.ua