ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запорізькій області з'являться нові військкомати

У Запорізькій області за розпорядженням Генштабу буде організовано сім нових військових комісаріатів
Depo.
15 липня 2015 09:56
ФОТО: depo.ua

Про це розповів заступник обласного воєнкома полковник Олександр Мойко, пише "Індустріалка", повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

"Два військкомату з'являться в Запоріжжі, інші п'ять - в районах області. В обласному центрі будуть створені Хортицький і Заводський райвійськкомати. Сьогодні Хортицький район, поряд з Ленінським і Запорізьким, обслуговується Запорізьким об'єднаним міським військовим комісаріатом, а Заводський район, разом з Жовтневим і Орджонікідзевським, - Центральним об'єднаним районним військкоматом", - уточнив Олександр Олександрович.

В області, за словами полковника Мойко, будуть створені Новомиколаївський, Михайлівський, Кам'янсько-Дніпровський, Веселовський і Чернігівський райвійськкомати.
Таким чином, військові комісаріати будуть у кожному райцентрі, за винятком Розовки і Великої Білозерки: залишиться Куйбишевському-Розовський РВК, а Великобілозерський район обслуговуватиме Кам'янсько-Дніпровський РВК. Перетворення почнуться з 30 вересня.

Така реорганізація викликана у зв'язку з ситуацією в країні обсяг роботи у військкоматах області зріс у рази, а кадрових працівників після різних скорочень і злиттів залишилося небагато. Та й проводити мобілізацію в декількох районах одному райвійськкомату напевно важче. Так що зараз Генштаб починає відновлювати структуру військових комісаріатів, яка колись була в нашому регіоні.

Будь в курсі всіх подій Запоріжжя з zp.depo.ua