У Запорізькій області розпочався процес ліквідації зайвих райдержадміністрацій

У всіх 20 районних державних адміністраціях Запорізької області створені комісії з реорганізації, які мають забезпечити процес створення нових РДА з урахуванням нового розподілу на райони
 

У Запорізькій області розпочався процес…

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя.   

Голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух видав розпорядження, відповідно до яких у всіх райдержадміністраціях області створені комісії з реорганізації (розпорядження розміщені на сайті ЗОДА). Розпорядження виданні згідно з відповідною постановою Уряду. Таким чином розпочинається скорочення кількості районних адміністрацій відповідно до нового адміністративного поділу області. Адміністрації ліквідованих районів приєднуються до райдержадміністрацій, розташованих в адміністративному центрі новоутвореного району. Комісії з ліквідації мають, серед іншого, визначитися з  правонаступництвом щодо майна, прав та обов’язків РДА, які припинять існування.

Нагадаємо, відповідно до нового адміністративно-територіального поділу в Запорізькій області залишилося п’ять районів замість 20-ти: Бердянський, Василівський, Запорізький, Мелітопольський і Пологівський. Постанова Верховної Ради України "Про утворення та ліквідацію районів" набула чинності 19 липня 2020 року.  

 

Всі новини Запоріжжя сьогодні читайте на Depo.Запоріжжя

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"