ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запорізькій області розпочалась шоста черга мобілізації до війська

Військові комісаріати Запорізької області розпочали шосту чергу мобілізації - за два місяця на службу підуть 2,2 тисячі чоловіків
Depo.
19 червня 2015 15:02
ФОТО: depo.ua
У Запорізькій області розпочалась шоста черга мобілізації до війська
У Запорізькій області розпочалась шоста черга мобілізації до війська

Як повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, сьогодні, 19 червня, відповідно до указу президента України стартує шоста черга мобілізації, яка триватиме до 18 серпня. Запорізькій області доведено завдання мобілізувати близько 2200 військовозобов'язаних та 30 одиниць техніки.

За повідомленням Запорізького обласного військового комісаріату, армії потрібні спеціалісти для комплектування десантних військ, розвідки, механізованих та танкових підрозділів, а також фахівці ремонтних спеціальностей, зокрема водії та військові інженери. Планується, що в рамках 6-ї хвилі будуть мобілізовані у рівних пропорціях як люди з досвідом військової служби, так і ті, які раніше не служили.

Завдання цієї черги мобілізації - забезпечення повної ротації військовослужбовців, призваних у ході третьої хвилі мобілізації, та підтримка Збройних Сил України на високому рівні бойової готовності. Всі військовозобов'язані протягом визначеного часу пройдуть підготовку за фахом у навчальних установах, після цього будуть направлені до військових частин, де пройдуть бойове злагодження, після якого вирушать до зони АТО.

Нагадаємо, що під час 5-ї хвилі мобілізації з Запорізького краю до війська пішли 1200 чоловіків.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua