ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Запоріжжі військкомат шукає тисячу солдатів для АТО

Сьогодні в Запорізькій області стартує підготовчий період до п'ятої хвилі часткової мобілізації - з 10 по 21 квітня військові комісаріати будуть проводити оповіщення військовозобов'язаних
Depo.
10 квітня 2015 10:23
ФОТО: depo.ua
На Запоріжжі військкомат шукає тисячу солдатів для АТО
На Запоріжжі військкомат шукає тисячу солдатів для АТО

Як розповів заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом полковник Михайло Логвинов, вони зобов'язані з'явитися на медкомісію, де визначається їх придатність до проходження військової служби, повідомляє Запоріжжя.depo.ua.

А вже 22 квітня починається безпосередньо п'ята хвиля, в ході якої Запорізька область повинна відправити до навчальних центрів Збройних Сил України близько 1200 осіб, у тому числі 182 офіцера.

Що стосується четвертої хвилі, то план з поставки мобресурса в Збройні Сили України та Держприкордонслужбу наш регіон уже виконав, залишилося тільки направити близько 400 військовозобов'язаних в Нацгвардію. За словами Михайла Олександровича, служити вони будуть в Запоріжжі, у військовій частині 3033.

Триває також і зворотний процес - процес демобілізації військовослужбовців, яких "поставили під рушницю" рік тому. З близько 2500 жителів області частина на громадянку повертатися не збирається: наприклад, з направлених для проходження служби у військкомати близько 250 людей підписали контракти на продовження служби, є такі і у військах. За прикидках Михайла Логвінова, додому до 1 травня повинні повернутися близько 2000 чоловік.