ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запорізькій області обвалився міст

У Запорізькій області (Пологівський район) обвалився міст, що не простояв і 10 років
Depo.
19 червня 2015 09:49
ФОТО: depo.ua
У Запорізькій області обвалився міст
У Запорізькій області обвалився міст

Сильний дощ і град накоїли лиха в селах Басань і Тарасівка Пологівського району. Берегове укріплення одного з мостів не витримало натиску стихії і обрушилося, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

Місцеві кажуть, що потроху руйнуватися берегове укріплення почало вже давно. Проїзду автомобілів по мосту нічого не загрожує. А ось пішоходам потрібно шукати інші шляхи. Після обвалу зміцнення обсипалася і частина тротуару. Жителі дивуються, чому конструкція не витримала, адже побудували міст у 2006-му році. Голова Басанського сільської ради каже, за мостом немає належного догляду, тому водовідводи були забиті.

"Були звернення, але крім обіцянок ніхто нічого не робив", - заявив голова сільської ради села Басань Олександр Петрушов.

Працівники районного автодору складають акт. Чи відбувся обвал через непрочіщенних труб, сказати напевно не можуть. Не виключають, що обвалилося зміцнення через помилки при проектуванні. Але стверджувати не беруться. Чекають фахівців з обласної служби автомобільних доріг.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua