ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запорізькій області може з'явитися свій гімн та символ

Відбулося засідання організаційного комітету з визначення переможців обласного творчого конкурсу на створення туристичної символіки Запорізької області
Depo.
17 квітня 2015 09:41
ФОТО: depo.ua
У Запорізькій області може з
У Запорізькій області може з'явитися свій гімн та символ

На засіданні розглянули шість творчих робіт, відібраних для подальшої участі в конкурсі. Про це порталу Запоріжжя.depo.ua повідомили у прес-службі ЗОДА.

Як повідомив директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислав Мороко, всього на конкурс було представлено 72 роботи, шість кращих із них будуть боротися за перемогу. Експерти відзначили, що всі вони цікаві, однак вимагають доопрацювання.

В ході обговорення вони висловили авторам свої зауваження концептуального характеру. Основні вимоги до туристичного символу - оригінальність, ясність, асоціативність з областю, візуальна естетичність. Кожна з робіт відповідає їм більшою чи меншою мірою, але не повністю. Враховуючи це, прийнято рішення дати конкурсантам один місяць на доопрацювання.

Крім цього, Владислав Мороко запропонував на наступний розгляд запросити туристичних операторів, оскільки деякі роботи можуть бути використані в якості бренду окремого напрямку туризму. Наприклад, одне з творчих напрацювань викликало інтерес як можливий символ фестивалю «Покрова на Хортиці». Також до обговорення робіт-фіналістів конкурсу було вирішено підключити громадськість через засоби масової інформації.

Також учасникам засідання представили варіант гімну Запорізької області під назвою «Степ широкий». Автор слів і музики - запорізький композитор Сергій Ткаченко. Його подальшу долю, за словами Владислава Мороко, буде запропоновано визначити депутатам.