ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запоріжжі за 52 мільйони приберуть стихійні звалища

Безгоспних звалищ в обласному центрі нарахували півтори сотні
Depo.
28 березня 2016 17:47
ФОТО: depo.ua

Розпочато тендери з вибору підприємств, які прибиратимуть стихійні звалища у Запоріжжі. Про це повідомив міський голова Володимир Буряк, передає портал Depo.Запоріжжя.

Загалом в місті нарахували понад 150 стихійних звалищ, на їх ліквідацію в міський бюджет закладено понад 52 мільйони гривень. “У 2016 році ми вперше виділяється з бюджету понад 52 мільйони гривень на прибирання “безгоспних“ територій, ліквідацію “стихійних“ звалищ. Зараз проводяться тендери з вибору підприємств, які здійснюватимуть ці роботи“, - зазначив міський голова.

Найжахливіші запорізькі звалища, за словами мера, розташовані у Шевченківському районі - на ділянці дороги Харків-Сімферополь, а також у Заводському - на вулицях Цимлянська, Республіканська, Фінальна. Проблемні ділянки є на інших територіях обласного центру.

Міський голова Володимир Буряк підкреслив, що важливим питанням для підтримки обласного центру в належному санітарному стані є завершення будівництва нового полігону твердих побутових відходів. Воно триває у Запорізькому районі на землях Сонячної сільради. Готовність об'єкта близько 63%.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя