ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запоріжжі з'явиться новий маршрут "Вокзал "Запоріжжя-1" - Запорізький дуб"

У Запоріжжя був проведений конкурс на маршрут громадського транспорту, який проходить повз історичних і культурних пам'яток Запоріжжя
Depo.
10 червня 2015 12:34
ФОТО: depo.ua

Планується, що маршрут буде проходити по проспекту Леніна, починаючи з залізничного вокзалу "Запоріжжя -1", острів Хортиця, вулицю Кремлівську, а кінцевим пунктом стане історичний комплекс "Запорізький Дуб", повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

"Рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради від 27.02.2015 №61 "Про відкриття автобусного маршруту загального користування "Вокзал "Запоріжжя-1" - Запорізький дуб" зазначений маршрут був відкритий і внесений до реєстру автобусних маршрутів загального користування. Даному маршруту присвоїли порядковий номер 48", - повідомили в управлінні транспорту та зв'язку.

Перший конкурс не відбувся, тому що єдиний учасник невірно заповнив необхідні документи. Міський голова Олександр Сін доручив у стислі терміни провести всі необхідні процедури і запустити рух по маршруту, адже він особливо актуальний в літній період.

Крім того, в маршрутної мережі міста існує автобусний маршрут №50 "Музей історії Запоріжжя - пр. Металургів - Музей історії Запоріжжя".