ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запоріжжі відновляться слухання у "справі паламарів"

21 квітня, о 9:30, у Жовтневому суді Запоріжжя відновиться розгляд так званої "справи паламарів"
Depo.
20 квітня 2015 09:12
ФОТО: depo.ua
У Запоріжжі відновляться слухання у "справі паламарів"
У Запоріжжі відновляться слухання у "справі паламарів"

Нагадаємо, що це справа про вибух Свято-Покровського храму Запоріжжя у 2010 році, за якою у 2013 році були засуджені до тривалих термінів ув'язнення Євген Федорченко, Антон Харитонов і Сергій Дьомін. Перші двоє служили паламарями в Свято-Покровському храмі, повідомляє Запоріжжя.depo.ua. Після "Революції Гідності" рішенням Верховної Ради вони були визнані політичними в'язнями і випущені з місць ув'язнення.

26 березня свій вердикт у цій справі виніс Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ - суд постановив скасувати вирок суду першої інстанції; скасувати Постанову Апеляційного суду (вона також визнавала "паламарів" винними, лише незначно зменшивши їм терміни ув'язнення); направити кримінальну справу до суду першої інстанції на новий розгляд.

"Ми повертаємося до тієї "вихідної точки", з якою і почалося, власне, "Справа паламарів", - написала на своїй сторінці в Фейсбук мати двох фігурантів цієї справи - Антона Харитонова і Сергія Дьоміна. - Мені дуже хочеться вірити, що помилка (якщо таке взагалі можливо назвати "помилкою") буде виправлена".