У Запоріжжі відбувся всеукраїнський чемпіонат з карате (ФОТО)

Ювілейний відкритий чемпіонат  з кіокушинкай карате "Запорізька Січ" відбувся в спортивному комплексі "Мотор Січ"

У Запоріжжі відбувся всеукраїнський чемп…

Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА, передає портал Depo.Запоріжжя.

В Запоріжжі зібралися майже 500 спортсменів із Дніпропетровської, Одеської, Харківської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької областей та міста Київ.

Змагання проходили на трьох татамі в розділах куміте і ката. Впродовж дня відбулося понад 480 поєдинків у 41 віковій та ваговій категоріях.

У загальному підсумку перше місце виборола збірна команда Херсонської області, друге місце посіла команда господарів – Запорізької області, третє місце - збірна Полтавської області.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, запорізький спортсмен став призером чемпіонату Європи з карате.