Запорізький спортсмен став призером чемпіонату Європи з карате

Запорізький спортсмен взяв участь у чемпіонаті Європи з карате, який відбувся в Бухаресті

Запорізький спортсмен став призером чемп…

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "За!Спорт".

На континентальній першості з кіокушинкай кан карате серед юніорів та дорослих, яке пройшло в Бухаресті, в складі збірної команди України вдало виступив запорожець Олександр Новіков.

У головних змаганнях Старого Світу брали участь майже шість сотень представників з 28 країн, а Олександр виступав серед юнаків до 15 років.

У вазі 60 кг запорожець провів чотири поєдинки з представниками Румунії, Казахстану та Польщі. Програвши лише казаху, Олександр завоював бронзову медаль чемпіонату Європи.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, юна запорізька каратистка здобула перемогу на Кубку Світу.