ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запоріжжі створять департамент реєстраційних послуг зі штатом у 120 осіб

Проект рішення презентував заступник міського голови Запоріжжя Валерій Еделєв
Depo.
4 лютого 2016 09:39
ФОТО: depo.ua

У Запорізькій міськраді з'явиться департамент, працівники якого будуть займатися держреєстрацією юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, а також реєстрацією місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання містян. Як передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжжя, на це вчора, 3 лютого, дали згоду (з деякими зауваженнями) депутати міськради під час засідань постійних комісій.

Проект рішення депутатам презентував заступник міського голови Запоріжжя Валерій Еделєв, який повідомив депутатам, що у листопаді 2015 року Верховна Рада ухвалила закон "Про внесення змін до закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань".

Він передбачає передання адмінпослуг у сфері держреєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, а також реєстрацією місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання громадян із юрісдикція держоргану у вигляді органу юстиції обласних держадміністрацій (за ними залишається державна реєстрація громадських формувань та політичних осередків) до органів місцевого самоврядування. Тобто, (у випадку Запоріжжя) міськради.

Усі необхідні дії потрібно зробити якомого швидше, адже закон означив крайній термін - 30 квітня. Тобто, 3 травня працівники департаменту мусять надавати послуги як годиться.

За словами Еделєва, наразі ведуться переговори з керівництвом управління юстиції Запорізької облдержадміністрації задля того, щоб майже усі працівники реєстраційної служби автоматично були переведені до новоствореного департаменту міськради, щоб не постраждали ні права працівників, ні інтереси мешканців Запоріжжя.

Приміщення департаменту буде розташоване за адресою старої служби (вул. Дзержинського,5). Штат працівників департаменту реєстраційних послуг Запорізької міськради буде складати 120 осіб.

За попередніми даними, утримання департаменту у 2016 році коштуватиме міському бюджету в 10 мільйонів гривень. У наступних роках департамент буде давати прибуток.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя